Hakkımızda

  Sektörde 15 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübemizle 2006 yılından bu yana Net Power Jeneratör olarak müşterilerimize  jeneratör satış-servis-kiralama ve teknik servis hizmetlerini sunmaktayız.  

 Ürünlerimiz kendi tesislerimizde uzman ve deneyimli kadromuz tarafından, bilgi ve yaratıcılığımızın birleşimiyle kalite standartları çerçevesinde üretilmektedir.  6 farklı kategoride WTP DIESEL(Ricardo), SDEC, DEUTZ, WTP DIESEL, PERKINS ve CUMMINS motorlu 15-2500kVA güç aralığındaki dizel jeneratör gruplarımızla tüm müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışıyoruz.

Pazar gereksinimlerini ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek ürün gamımızı sürekli geliştirmekteyiz. Sektördeki yerimizi daha ileriye taşımak, kaliteli ürün, sorunsuz hizmet, mükemmel müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  

Türkiye genelindeki bölge bayilerimiz aracılığıyla satış ve servis hizmetlerimizi 7 coğrafi bölgede, global pazarda da bir çok ülkeye ihracat yaparak çok geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz.